درباره مای لیانهمکاری با صدها شرکت و برند بزرگ داخلی و خارجی در طراحی سایت و برنامه نویسی اختصاصی ، افتخاری بزرگی است که مای لیان (MYLiAN) در کارنامه درخشان خود طی سالیان کثیر به ارمغان دارد . طیف گسترده خدمات مبتنی بر طراحی سایت مانند فروشگاه الکترونیکی ، باشگاه مشتریان ، نرم افزارهای تحت وب ، تجارت آنلاین و نرم افزار های تلفن همراه در ابعاد شرکت های کوچک تا سازمان های بزرگ و پروژه های ملی نقطه تمایز ما با سایرین می باشد

{ درباره مای لیان }

گروه مهندسین مای لیان ، در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه طراحی حرفه‎ای وبسایت، میزبانی وب و تبلیغات تحت وب آغاز نمود. سپس در سال 1390 در راستای انسجام برند و تامین یکپارچه نیازهای مشتریان خود، گستره عظیمی از خدمات را در قالب دیجیتال مارکتینگ و برندینگ تحت وب به خدمات خود افزود. در حال حاضر مای لیان مفتخر است اعلام نماید که با برخورداری از تیمی مجرب و حرفه‎ای با 300 نمونه کار آنلاین طراحی وبسایت، پیشگام در ارائه خدمات کامل برندینگ، بازاریابی و تبلیغات تحت وب شامل گستره عظیمی از راه‏حل‏های دیجیتالی و نوین جهت برآورده نمودن نیازهای مشتریان می‎باشد. دنیای بازاریابی دائماً در حال تغییر است و ماهیت آمیخته بازاریابی گوناگون مای لیان، گام‏های لازم جهت ارتقا کسب ‏و کار شما در راستای رسیدن به اهدافتان را، فراهم می‏آورد. هدف مای لیان به عنوان مشاور کسب ‏وکار و بازاریابی، کمک به ارتقای برندی و مالی بیزنس شماست. مشتریان مای لیان منحصر به فرد بوده و با توجه به زمینه و صنعت فعالیت‏شان، متدها، تکنولوژی‏ها و تخصص منحصر به فرد خودشان را می‏طلبند که مای لیان این خدمات را کاملاً سفارشی شده عرضه می‎نماید. تیم فنی حرفه‎ای و با تجربه مای لیان با همکاری دپارتمان بازاریابی و فروش، خدمات بی نظیر و کاملی جهت برآورده سازی نیازها، طراحی و پیاده سازی و به سودرسانی پروژه‎های مشتریان خود ارائه می‎نماید؛ به گونه‎ای که از نقطه صفر (ایده پروری مشتری) تا به سودرسانی پروژه همراه، پشتیبان و مشاور کارفرما خواهند بود. لازم به ذکر است در این همراهی، خدمات مای لیان تنها محدود به فعالیت‎های تخصصی برنامه نویسی و فنی نیست، بلکه در راستای طرح ریزی، تهیه برنامه بازاریابی، تدوین کمپین تبلیغاتی، دیجتال برندینگ و مارکتینگ و تجاری سازی پروژه‎ها و بیزنس‎های مختلف نیز، مای لیان مشاور و همفکر مشتری خواهد بود. از طرفی، به دلیل برخورداری از انجین‎های سایت ساز حرفه ای به زبان‎های PHP و .Net مشتری را با واژه "نه" رو به رو نمی‎سازد و امکان طراحی، پیاده سازی، ارتقا و توسعه پروژه تا بینهایت و بدون محدودیت وجود خواهد داشت. همچنین بخاطر رعایت اصول و استانداردهای بین المللی در طراحی و برنامه نویسی و بهینه سازی وبسایت، امکان توسعه توسط سایر تیم‎های فنی متخصص وجود خواهد داشت.

{ پشتیبانی 24 ساعته }

(طراحی سایت، برنامه نویسی تحت وب، خدمات هاستینگ و ثبت دامنه)

دپارتمان پشتیبانی مای لیان در حال حاضر با برخورداری از تیم مجهز و مجرب خود مفتحر است به ارائه خدمات 24-7 در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته از طریق سیستم ارتباط با ما ، ارسال ایمیل، تلفن و فکس شما مشتریان گرامی در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته و موضوع، مشکل یا سوال خود را مطرح نمایید که هر تیکت نهایتاً طی 24 ساعت (کاری) پاسخ داده خواهد شد. همچنین در صورت بروز مشکل یا درخواست فورس ماژور برای طراحی سایت و ... می‎توانید در روزهای کاری در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه 17:30 - 8:30 و روزهای پنچشنبه 15:00 – 8:30 از طریق تلفن مستقیم 09178568875 با ما تماس حاصل فرمایید.

{ نمونه کارهای طراحی سایت ما }

{ طراحی سایت داینامیک چیست ؟ }

طراحی سایت داینامیک به نوعی طراحی وب سایت می گویند که کارفرما قادر خواهد بود پس از پایان پروژه و راه اندازی وب سایت مطالب وب سایت را بروز رسانی نمایید. برای انجام به روز رسانی های وب سایت مالک وب سایت می بایست آموزش کنترل پانل وب سایت را نزد طراحی وب سایت ببیند تا بتواند مطالب وب سایت را مدیریت نمایید. این نوع طراحی کارفرما را قادر می سازد تا در صورتی که وب سایت نیاز به تغییرات خاصی داشته بتواند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به طراح مطالب وب سایت خود را مدیریت نماید. میزان دسترسی برای اعمال تغییرات در وب سایت معمولا شامل منوها، مطالب صفحات و تصاویر می باشد و معمولا کارفرما دسترسی برای تغییر قالب و گرافیک کلی وب سایت را نخواهد داشت. امروزه اکثر طراحان وب سایت ها را به صورت داینامیک طراحی می نمایند زیرا مدیریت و اعمال تغییرات را حتی برای توسعه دهندگان وب ساده می سازد.