لوگو مای لیان
Website SEO consulting

مشاوره سئو حرفه ای سایت

ارائه خدمات مشاوره حرفه ای سئو برای کسب و کارها

چه زمانی به مشاوره حرفه ای سئو نیاز داریم؟

 1. در صورتیکه برای کسب و کار خود دارای یک سایت هستید
 2. در صورتیکه دارای فروشگاه آنلاین هستید
 3. در زمانی که شاهد افت شدید ترافیک سایت هستید
 4. در زمانی که فروشگاه اینترنتی تان فروش خوبی ندارد
 5. در زمانی که در حال طراحی سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی خود هستید
مشاوره خدمات سئو

رسیدن به رتبه یک گوگل اتفاقی نیست

هر کسب‌وکاری استراتژی منحصر به فرد خود را دارد

استراتژی سئو هر سایت مختص همان سایت است. با بهره‌گیری از مشاوره سئو حرفه‌ای مای لیان، تمام جوانب و زوایای الزامی برای بهینه‌سازی سئوی یک سایت پوشش داده می‌شود.

سئو و بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف گذاری و استراتژی شما در کسب و کار آنلاین‌تان باشد.

امروزه اهمیت بهینه سازی وبسایت به اندازه ای افزایش یافته است که اهمیت دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتورهای جستجو بویژه گوگل می باشد.

برای درک بهتر این عبارت بهتر است به معنای اصلی آن توجه کنیم یعنی Search Engine Optimization یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو.

ولی آیا به راستی هدف نهایی شما موتورهای جستجو هستند؟ یا مخاطبینی که از این درگاه به سایت شما وارد میشوند؟ ما معتقدیم که SEO مخفف عبارت Search Experience Optimization است یعنی بهینه سازی تجربه کاربر هنگام جستجو.

هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است ولی هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین واقعی سایت، که موجب افزایش میزان فروش یا بهبود نرخ جذب تبلیغات می شود. اینجاست که نقش یک مشاور سئو نمایان میگردد و اهمیت مشاوره سئو حرفه‌ای چند برابر می گردد.

مشاوره سئو

مشاوره با کارشناسان سئو مای‌لیان

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

خدمات مشاوره سئو

مشاوره سئو، یکی از خدمات سئو است که توسط تیم تخصصی سئو مای لیان به کسب و کارهای آنلاین ارائه می شود. اگر در پیدا کردن مسیر درست بهینه سازی سایت خود سردرگم شده اید یا متوجه حفره هایی در سئو سایت خود شده اید، اما نمی دانید بهترین روش برای پر کردن آنها چیست یا اگر نمی توانید تکنیک های سئو را برای کسب و کار خود اولویت بندی کنید، قطعه گمشده پازل سایت شما، مشاور سئو است.

مشاوران سئو مای لیان، متخصصینی حرفه ای هستند که می توانند با تکیه بر تجربه و دانش خود، اعضای تیم شما را مدیریت و رهبری کنند. هدف نهایی از این همکاری، ارتقای سئو سایت، افزایش رتبه سایت در موتورهای جست و جو، جذب ترافیک بیشتر و به دنبال آن رسیدن به فروش بیشتر است.

 1. خدمات مشاوره سئو ساعتی و ماهیانه 
 2. خدمات سئو محلی 
 3. لینکسازی خارجی و کمپین
 4. رپورتاژ آگهی 
 5. سئو تکنیکال
 6. استراتژی سئو
 7. تحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ
 8. بهینه سازی مقالات قدیمی
 9. افزایش سرعت سایت وردپرسی 
 10. سرویس سئو داخلی صفحات مهم 
 11. کوچینگ سئو برای مدیران کسب و کار

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو به ارائه مشاوره و راهنمایی های تخصصی به کسب و کارها و سازمان ها در مورد چگونگی بهبود تلاش های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اشاره دارد. مشاوره سئو شامل تجزیه و تحلیل وب سایت و حضور آنلاین یک شرکت، شناسایی فرصت های بهبود و ایجاد یک برنامه جامع برای بهینه سازی محتوای آنلاین و استراتژی های بازاریابی دیجیتال است.

یک مشاور سئو می‌تواند در مورد جنبه‌های مختلف سئو، از جمله تحقیق کلمات کلیدی، بهینه‌سازی محتوا، ساخت لینک، سئوی فنی و ساختار کلی وب‌سایت، راهنمایی ارائه دهد. آنها همچنین می توانند راهنمایی هایی را در مورد ایجاد کمپین های بازاریابی دیجیتال موثر، مانند تبلیغات رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا، برای تکمیل و تقویت تلاش های SEO خود ارائه دهند.

هدف مشاوره سئو کمک به کسب و کارهاست که در نهایت باعث افزایش ترافیک، سرنخ و فروش بیشتر وب سایت می شود.

مزایای مشاوره سئو

با استفاده از مشاوره سئو سایت از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

آگاهی از نیازمندی‌ها و اقدامات ضروری سئو سایت
کسب اطلاع از موارد مالی و جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافه
برنامه‌ریزی دقیق با توجه به زمان مورد نیاز برای رسیدن به هدف
شناخت بیشتر رقبا و روش رسیدن آن‌ها به موفقیت
یافتن ایده‌های جدید برای اجرای هر چه بهتر پروژه سئو
رسیدن به پاسخ سوالاتی که در این زمینه دارید

تاثیر سئو در فروش

یکی از مزایای بی نظیر بهینه سازی وبسایت، افزایش فروش‌تان می باشد. در بازه زمانی کوتاهی تاثیر مثبت آن را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید با دریافت مشاوره سئو و استفاده از راهکارهای ارائه شده، رتبه سایت خود را افزایش دهید. رابطه مستقیمی بین افزایش رتبه سایت و افزایش فروش محصولات و خدمات شما وجود دارد.

خدمات مشاوره سئو

مشاوره رایگان سئو سایت

جهت دریافت مشاوره سئو رایگان، کافیست شماره تماس و آدرس سایت خود را در فرم زیر ارسال نمایید؛ مشاوران ما پس از بررسی اجمالی وب سایت با شما تماس خواهند گرفت و به مدت 15 دقیقه مشاوره رایگان خواهید داشت.

 

در مشاوره رایگان سئو موارد زیر را می‌توان مورد بررسی قرار داد:

مشاوره در مورد روش های سئو سایت شما

مشاوره در مورد انتخاب بهترین کلمات کلیدی 

تخمین زمان مورد نیاز برای رسیدن به رتبه دلخواه در گوگل

هدف از مشاوره سئو چیست؟

هدف اصلی از مشاوره سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو)، ارائه راهکارها و استراتژی‌های بهینه‌سازی به منظور افزایش رتبه سایت در نتایج جستجوی اینترنتی است. با توجه به الگوریتم‌های پیچیده موتورهای جستجو، مشاوران سئو مای لیان، تکنیک‌ها و بهترین روش‌های سئو را برای سایت شما در نظر می‌گیرند.

هدف اصلی مشاوره سئو عبارت است از:

1. افزایش ترافیک سایت
2. افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو
3. بهبود تجربه کاربری
4. افزایش نرخ تبدیل

با دریافت مشاوره سئو، شما به تیم تخصصی مشاورانی دسترسی خواهید داشت که بر اساس نیازهای شما، راهکارها و استراتژی‌های بهینه‌سازی را برای رشد و موفقیت سایت شما پیشنهاد خواهند کرد.

هدف از مشاوره سئو

مشاوره سئو در بوشهر

مشاور سئو در بوشهر به صورت حضوری در خدمت شما خواهد بود. کلیه شرکت ها و کسب و کارهای سنتی و آنلاین که در بوشهر حضور دارند می توانند درخواست مشاوره حضوری سئو ثبت کنند. در مشاوره سئو حضوری در شرکت شما انجام می شود. این ایده باعث می شود تا تیم شما از جلسه مشاوره سئو نهایت بهره را ببرد.

جلسات مشاوره سئو

جلسات مشاوره سئو چگونه برگزار می‌شود؟

در مای لیان، انواع روش‌های مشاوره قرار داده شده است تا شما بر حسب نیاز خود بتوانید از آن استفاده کنید. از جمله این مشاوره‌ها می توان به مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین اشاره کرد و همچنین امکان حضور مشاور سئو سایت در شرکت شما نیز وجود دارد.

در تمامی مشاوره‌ها اطلاعات سایت و هرآنچه برای مشاوره نیاز باشد، قبل از تایم مشاوره دریافت می‌شود تا در زمان مشاوره، بیشترین بهره‌وری را داشته باشیم.

مشاوره سئو حضوری

در مشاوره حضوری، براساس توافق صورت گرفته شده با کارفرما، جلسه مشاوره در دفتر مای لیان یا دفترکار کارفرما برگزار می‌شود.

مشاوره سئو تلفنی

در مشاوره تلفنی سئو، زمان مشاوره از قبل هماهنگ شده و در راس ساعت مشخص شده از طرف تیم سئو مای لیان با کارفرما یا نماینده ایشان تماس گرفته می‌شود.

همانطور که بالاتر گفته شد، مشکلات سایت قبل از برگزاری جلسه بصورت کامل بررسی شده است.

مشاوره آنلاین سئو

در مشاوره آنلاین سئو، در زمان معین شده از طریق یکی از پلتفرم‌های (اسکایپ / گوگل میت) با شما تماس تصویری گرفته می‌شود و تمامی صحبت ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود. در این مشاوره به راحتی صفحه نمایش ما برای شما به اشتراک گذاشته می‌شود و موارد به صورت دقیق با ذکر مثال و تصویر برای شما توضیح داده می‌شود.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات مشاوره سئو

بله، سایت شما به صورت دقیق بررسی می‌شود. کارشناسان مای لیان سایت شما را بررسی کرده و پیشنهادات خود را با راه‌کارهای اجرایی در جلسه ارائه می‌دهند. با توجه به ابعاد پروژه و گستردگی موضوعات ممکن است به بیش از 1 جلسه نیاز داشته باشیم.

بله، امکان عقد قرارداد ماهانه مشاوره سئو برای کسب‌وکارهای مختلف وجود دارد. مبلغ اینگونه قراردادها پس از بررسی اولیه وبسایت کارفرما و مدت زمان پروژه مشخص خواهد شد. اینگونه قراردادها برای کسب و کارهایی که نیروی تولید محتوا و برنامه نویسی دارند و فقط قصد بهره‌مندی از تجربیات یک متخصص سئو را دارند مناسب است.

در صورتی که بودجه محدودی دارید و یا در یکی از حوزه‌های خاص سئو نیازمند راهنمایی و مشاوره هستید می‌توانید درخواست جلسه مشاوره بصورت ساعتی داشته باشید.

زمان جلسات مشاوره سئو یک ساعت است. این زمان با هماهنگی قبلی و توافق کارفرما قابل افزایش است.

برای استفاده از خدمات سئو سایت در بوشهر کافی است تا با استفاده از فرم بالا برای مشاوره رایگان و دریافت پروپوزال اختصاصی خود، اقدام کنید یا با شماره 09178568875 تماس بگیرید، تیم سئو مای لیان در خدمت شما است.

مشاور سئو فردی است که تخصص و تجربه بالایی در سئو دارد یا دستکم تخصص و تجربه بهتری نسبت به فرد یا تیم مشاوره گیرنده دارد. مشاور سئو معمولا سایت یا سایت های فرد یا تیم مشاوره گیرنده را بررسی می کند و سپس اشکالات و نقاط مثبت و همچنین روش‌های پیشرفت را اعلام می کند.

همچنین مشاور سئو باید دانش بالایی در موارد سئو مانند:

سئو تکنیکال
سئو داخلی
سئو خارجی
سئو محتوا
تحقیق کلمات کلیدی

برای کسب اطلاعات در این خصوص لطفا به صفحه قیمت سئو مراجعه بفرمایید.

مجموعه مای لیان از سال 1388 با خدمات طراحی سایت در بوشهر فعالیت رسمی خودش رو آغاز کرد و تا امروز به صورت مستمر در حال فعالیت است و خدمات دیگری مانند برنامه نویسی، طراحی وب اپلیکیشن و ساخت اپلیکیشن نیز انجام می‌دهد.

اگر بخواهیم صادقانه به شما بگوییم زمان دقیقی برای این کار وجود ندارد و بستگی به عوامل زیادی دارد اما طبق تجربه ۶ ماه تا یک سال زمان لازم است.

اگر پاسخ خود را دریافت نکردید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما همیشه آماده شنیدن صدای گرم شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *