مشاوره سئو سایت

SEO CONSULTING

مسیر روشن می‌شود...

اگر به دنبال افزایش بازدید و فروش بیشتر محصولات و خدمات سایت خود از طریق گوگل هستید باید روی سئوی سایتتان سرمایه‌گذاری کنید. با تکیه بر تخصص و تجربه یک مشاور سئو، می‌توانید علاوه بر پشت سر گذاشتن رقبا، بر دانش خود در زمینه سئو بیافزایید.

مشاوره خدمات سئو

استراتژی سئو هر سایت مختص همان سایت است. با بهره‌گیری از مشاوره سئو حرفه‌ای مای لیان، تمام جوانب و زوایای الزامی برای بهینه‌سازی سئوی یک سایت پوشش داده می‌شود.

سئو و بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف گذاری و استراتژی شما در کسب و کار آنلاین‌تان باشد.

امروزه اهمیت بهینه سازی وبسایت به اندازه ای افزایش یافته است که اهمیت دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتورهای جستجو بویژه گوگل می باشد.

برای درک بهتر این عبارت بهتر است به معنای اصلی آن توجه کنیم یعنی Search Engine Optimization یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو.

ولی آیا به راستی هدف نهایی شما موتورهای جستجو هستند؟ یا مخاطبینی که از این درگاه به سایت شما وارد میشوند؟ ما معتقدیم که SEO مخفف عبارت Search Experience Optimization است یعنی بهینه سازی تجربه کاربر هنگام جستجو.

هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است ولی هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین واقعی سایت، که موجب افزایش میزان فروش یا بهبود نرخ جذب تبلیغات می شود. اینجاست که نقش یک مشاور سئو نمایان میگردد و اهمیت مشاوره سئو حرفه‌ای چند برابر می گردد.

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو، یکی از خدماتی است که توسط تیم تخصصی سئو مای لیان به کسب و کارهای آنلاین ارائه می شود. اگر در پیدا کردن مسیر درست بهینه سازی سایت خود سردرگم شده اید یا متوجه حفره هایی در سئو سایت خود شده اید، اما نمی دانید بهترین روش برای پر کردن آنها چیست یا اگر نمی توانید تکنیک های سئو را برای کسب و کار خود اولویت بندی کنید، قطعه گمشده پازل سایت شما، مشاور سئو است.

مشاوران سئو مای لیان، متخصصینی حرفه ای هستند که می توانند با تکیه بر تجربه و دانش خود، اعضای تیم شما را مدیریت و رهبری کنند. هدف نهایی از این همکاری، ارتقای سئو سایت، افزایش رتبه سایت در موتورهای جست و جو، جذب ترافیک بیشتر و به دنبال آن رسیدن به فروش بیشتر است.

تاثیر سئو در فروش

یکی از مزایای بی نظیر بهینه سازی وبسایت، افزایش فروش‌تان می باشد. در بازه زمانی کوتاهی تاثیر مثبت آن را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید با دریافت مشاوره سئو و استفاده از راهکارهای ارائه شده، رتبه سایت خود را افزایش دهید. رابطه مستقیمی بین افزایش رتبه سایت و افزایش فروش محصولات و خدمات شما وجود دارد.

مشـاوره و سفارش خدمات سـئو

09178568875

فرم مشاوره رایگان خدمات سئو

با پر کردن این فرم، کارشناسان سئو با شما تماس خواهند گرفت

اگر سایت ندارید؛ این فیلد را پر نکنید

سوالات متداول در مورد خدمات مشاوره سئو​

بله، امکان عقد قرارداد ماهانه مشاوره سئو برای کسب‌وکارهای مختلف وجود دارد. مبلغ اینگونه قراردادها پس از بررسی اولیه وبسایت کارفرما و مدت زمان پروژه مشخص خواهد شد. اینگونه قراردادها برای کسب و کارهایی که نیروی تولید محتوا و برنامه نویسی دارند و فقط قصد بهره‌مندی از تجربیات یک متخصص سئو را دارند مناسب است.

در صورتی که بودجه محدودی دارید و یا در یکی از حوزه‌های خاص سئو نیازمند راهنمایی و مشاوره هستید می‌توانید درخواست جلسه مشاوره بصورت ساعتی داشته باشید.

زمان جلسات مشاوره سئو یک ساعت است. این زمان با هماهنگی قبلی و توافق کارفرما قابل افزایش است.

برای استفاده از خدمات سئو سایت در بوشهر کافی است تا با استفاده از فرم بالا برای مشاوره رایگان و دریافت پروپوزال اختصاصی خود، اقدام کنید یا با شماره 09178568875 تماس بگیرید، تیم سئو مای لیان در خدمت شما است.