لوگو مای لیان

طراحی سایت قسطی

طراحی وب سایت بصورت اقساطی ویژه تمام کسب و کارها

طراحی سایت بصورت اقساط

گروه مای لیان یک شرکت فعال در زمینه طراحی و توسعه وب سایت است که خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهد. یکی از خدماتی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌دهد، خدمات طراحی سایت بصورت قسطی است.

این خدمات به مشتریان کمک می‌کند تا بتوانند هزینه‌های طراحی سایت خود را در چندین قسط پرداخت کنند و به راحتی و بدون نیاز به پرداخت یکجا، به طراحی وب سایت مورد نظر خود بپردازند.

برای دریافت خدمات طراحی سایت بصورت قسطی از گروه مای لیان، مشتریان می‌توانند با شرکت تماس بگیرند و درخواست خود را مطرح کنند. پس از بررسی نیازهای مشتری و توافق بر سر شرایط قرارداد، کار طراحی توسط گروه مای لیان انجام می‌شود.

با توجه به تخصص و تجربه گروه مای لیان در طراحی وب سایت، مشتریان می‌توانند اطمینان داشته باشند که سایتی کاملاً حرفه‌ای و با کیفیت بالا برایشان طراحی خواهد شد.

پشتیبانی و مشاوره رایگان

رفع مشکلات؛ راهنمایی و مشاوره راه‌اندازی، مدیریت و ارتقاء کیفی وب سایت

طراحی مدرن و حرفه‎‌ای

رابط کاربری زیبا و چشم نواز با بروزترین متدهای طراحی سایت در دنیا

امنیت و سرعت تضمینی

استفاده از بروزترین متدهای افزایش سرعت و امنیت در طراحی سایت شما

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ارائه ویدئوهای آموزشی مختص به سایت شما به زبان ساده و روان

مزایای طراحی سایت شرایطی

در شرایط سخت جامعه و گسترش روز افزون جامعه کسب و کارهای آنلاین، هر کسب و کاری برای جذب مشتری و بقاء خود نیاز به یک وب سایت حرفه‌ای دارد. با افزایش هزینه‌ها، برخی از افراد مقدور به پرداخت هزینه یکجا برای طراحی سایت خود نیستند.

طراحی سایت اقساطی یک فرصت ویژه برای شماست، شما با این امکان می‌توانید با پرداخت قسط اول، سایت خود را طراحی و الباقی اقساط را در زمان مشخص شده پرداخت نمائید. گروه مای لیان برای سهولت شما عزیزان امکان طراحی سایت شرایطی را برای خدمات طراحی سایت و دیگر خدمات خود قرارداده است.

قیمت طراحی سایت اقساطی

هزینه طراحی سایت اقساطی براساس آپشن‌هایی که در سایت استفاده می‌شود و همچنین میزان تقریبی پیچیدگی پروژه و زمان به اتمام رسیدن آن مشخص می‌شود که قابلیت قسط‌بندی را داراست.

سوالی دارید؟ منتظر تماس شما هستیم

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

سوالات متداول

جهت استفاده از خدمات طراحی سایت اقساطی گروه مای لیان، می‌توانید با کارشناسان ما با شماره 09178568875 تماس بگیرید

هیچگونه تضمینی برای استفاده از خدمات اقساطی طراحی سایت مانند چک و سفته نیاز نیست. طراحی بدون ضامن و فقط با پرداخت قسط اول انجام می‌شود.

در صورت عدم پرداخت اقساط، پروژه شما به حالت تعلیق در خواهد آمد و به محض پرداخت اقساط معوق، سایت مجدد فعال خواهد شد

وب سایت‌هایی که به صورت اقساطی توسط گروه مای لیان طراحی می‌شوند هیچ تفاوتی با پلن‌های نرمال طراحی سایت ما ندارد و همان کیفیت و شرایط ذکر شده در متن قرار در پایان کار تحویل کارفرما می‌گردد. فقط در نوع پرداخت هزینه وب سایت تفاوت دارد.