طراحی لندینگ پیج و صفحه فرود حرفه ای در بوشهر

طراحی لندینگ پیج می تواند تغییر ها را رقم بزند. لندینگ پیج شما جلوه کسب و کار شماست! اگر دوست دارید آنطور که می خواهید دیده شوید باید طراحی لندینگ پیج شما به بهترین شکل صورت گیرد. لندینگ پیج یک عامل بسیار تاثیر گذار برای فروش و جذب مشتری می باشد. در این صفحه شما می توانید با خدمات طراحی لندینگ پیج گروه مای لیان آشنا شوید.

هدف از ساخت لندینگ پیج (صفحه فرود)

لندینگ پیج یکی از ابزارهای پرکاربرد در بازاریابی اینترنتی می‌باشد که با هدف ترغیب کاربران و بازدیدکنندگان به یک هدف مشخص مثل پر کردن فرم اطلاعات، تماس با شما، خرید یک محصول و... طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لندینگ پیج

جذب مخاطبان بیشتر

افزایش فروش

تبدیل کاربر به مشتری

ویژگی های یک لندینگ پیج ایده آل

یک لندینگ پیج ایده آل باید چه ویژگی ها و خصوصیت هایی داشته باشد؟

تعامل بالای کاربران

محتوی موثر

توجه به هویت برند

تصاویر گرافیکی زیبا

سرعت بالا

CTA های قوی

جلب اعتماد

ترکیب رنگ مناسب

استفاده از ویدیو

اولویت المان ها

سفارش طراحی لندینگ پیج یا صفحه فرود

گروه مای لیان، با داشتن بهترین نیروهای مجرب، شما را به دنیای دیجیتال وارد می‌کند و برای پیشرفت کسب و کارتان دریچه‌ای نو باز می‌کند. در مای لیان در کوتاه‌ترین زمان، بهترین کیفیت برای سفارش طراحی لندینگ پیج مشتریان عزیز فراهم می‌گردد. از ویژگی‌های منحصربفرد مای لیان، کار تیمی و پیگیری صفر تا صد پروژه‌های درخواستی است.

طراحی لندینگ پیج در بوشهر

از آنجایی که دفتر مرکزی گروه مای لیان در شهر بوشهر قرار دارد، این مجموعه خدمات ویژه‌ای را در زمینه طراحی لندینگ پیج برای کسب و کارهای بوشهری در نظر گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید

هزینه طراحی لندینگ پیج

قیمت طراحی صفحات لندینگ پیج بستگی به نوع پروژه متفاوت است.

تعرفه ساخت صفحه فرود پس از دریافت اطلاعات پروژه از سوی کارفرما محاسبه می‌شود

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی لندینگ پیج

صفحه فرود یک صفحه وب است که برای ترغیب بازدیدکنندگان به انجام یک اقدام خاص، مانند ثبت نام در خبرنامه، دانلود یک منبع، یا خرید طراحی شده است.

صفحه فرود معمولاً شامل 5 عنصر اصلی: ارائه پیشنهاد، فرم جمع آوری اطلاعات، فراخوان عمل، محتوا، چیدمان صفحه و المان های گرافیکی می شود؛ و هر یک از این عناصر باید در طراحی لندینگ پیج مورد توجه قرار گیرند.

هدف لندینگ پیج ترغیب کاربر به انجام یک CTA، مانند خرید از سایت، ثبت نام در دوره، ثبت ایمیل یا شماره تماس و موارد مشابه است، در حالی که هدف دیگر صفحات سایت معمولا ترغیب کاربر به جستجوی عمیق تر در سایت می باشد.

صفحه فرود مهم است زیرا به طور خاص برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری یا مشترک طراحی شده است. بر روی یک عمل متمرکز است و برای افزایش تبدیل بهینه شده است.

می‌توانید با استفاده از ابزارهایی مانند Google Analytics یا سایر نرم‌افزارهای تحلیلی، عملکرد صفحه فرود خود را ردیابی کنید. این ابزارها می‌توانند اطلاعاتی در مورد معیارهایی مانند نرخ تبدیل، نرخ پرش و زمان در صفحه ارائه دهند.