طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی توسط گروه مای لیان، آن هم به صورت اختصاصی امکاناتی را به شما عرضه می کند که می توانید کسب و کار خود را نسبت به سایر رقبای خود بهبود ببخشید.

با طراحی سایت شرکتی شما برند خود را بر سر زبان ها می اندازید، شاید تا به حال کسب و کار شما را در محله خود می شناختند ولی با طراحی سایت شرکتی دیگر نام شما می تواند در تمام کشور شنیده شود.

با برند شدن نام شرکت شما، مشتری ها به سمت شرکت شما روانه می شوند و درآمد شما افزایش می یابد.

گروه مای لیان به شما این اطمینان را می دهد که با طراحی سایت شرکتی می توانید به بهبود کسب و کار خود کمک کنید.

طراحی سایت شرکتی

سوالی دارید؟ منتظر تماس شما هستیم

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

0 +
سال سابقه فعالیت
0 +
نمونه سایت شرکتی
0 +
مشتریان راضی

قیمت طراحی سایت شرکتی و ساخت سایت برای شرکت

نرخ هزینه و مبلغ تعرفه خدمات طراحی وب سایت برای شرکت ها و ساخت پورتال شرکتی و طراحی سایت شرکتی بستگی به آپشن هایی که استفاده می شود، متفاوت است. 

برای استعلام قیمت طراحی سایت شرکتی با شماره زیر تماس بگیرید

09178568875

مهم نیست کجای مسیر هستید کافی است با مای لیان همراه شوید

اگر برای داشتن یک سایت شرکتی حرفه ای سوالی دارید، از ما بپرسید

09178568875

سوالات متداول

قیمت طراحی سایت شرکتی بستگی به آپشن هایی که در سایت استفاده می شود، متفاوت است. شما می توانید از طریق شماره تماس 09178568875 یا فرم مشاوره بخش بالا برای مشاوره رایگان و استعلام قیمت تماس بگیرید

بله، مجموعه مای لیان با کمال میل در خدمت شما می باشد. برای هماهنگی جهت مراجعه حضوری می توانید با شماره 09178568875 تماس بگیرید.

بله، پس از اتمام طراحی سایت، شما در هر زمان امکان ویرایش همه نوشته ها و صفحات سایت را خواهید داشت و در صورت تخصصی بودن (نیاز به برنامه نویسی یا اصلاحات کلی) این ویرایشات، پس از بررسی، به صورت متمم قرارداد (با پرداخت مبلغ) ویرایش برای شما انجام خواهد شد.

بله، پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک ویدیو آموزش کار با پنل مدیریت در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

همچنین هر پرسش و مشکلی داشته باشید، تیم پشتیبانی همیشه پاسخگوی شماست.

معمولا سایت های شرکتی به صورت سایت های اطلاع رسانی پیاده سازی می شوند. اما ممکن است یک سایت شرکتی هم ماهیت فروشگاه اینترنتی داشته باشد. به صورت معمول در سایت های شرکتی خدمات و یا محصولات شرکت معرفی می شود و اگر شرکت ماهیت پروژه محور یا آموزش محور داشته باشد پروژه ها و دوره های آموزشی او هم در سایتش معرفی می شود.