ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن در بوشهر

طبق یکی از معتبرترین آمار دنیا (Statista) حدود 6.4 میلیارد نفر در جهان از تلفن هوشمند در طی روز استفاده می‌کنند. که در تلفن همراه این افراد اپلیکیشن های مختلفی نصب شده و در روز از این اپلیکیشن ها استفاده میکنند.

این یعنی بزرگترین و در دسترس ترین بازار دنیا!

یکی از بهترین روش های موفقیت کسب و کار برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان است و کجا نزدیک تر از تلفن همراه مشتری شما است. شرکت های بزرگ در طی سالیان اخیر با طراحی اپلیکیشن موبایل همواره به موفقیت خود افزوده اند.

گروه مای لیان با 12 سال سابقه حرفه ای در زمینه طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت در بوشهر در حوزه طراحی انواع اپلیکیشن های اختصاصی و عمومی اندروید با آخرین متد و استاندارد های بین المللی قادر به ارائه بهترین اپلیکیشن ها برای شما مشتریان محترم است.

Android Native APP

طراحی اپلیکیشن نیتیو - NATIVE

اپلیکیشن نیتیو چیست؟
برای ساخت اپلیکیشن های موبایل روش ها و راه های مختلفی وجود دارد که ما در گروه مای لیان از روش نیتیو استفاده میکنیم. در این روش که بهترین روش برنامه نویسی اندروید است، با استفاده از زبان برنامه نویسی سیستم عامل اپلیکیشن ساخته میشود و به همین علت بیشترین سازگاری را با سیستم عامل تلفن شما خواهد داشت.


مزایای روش نیتیو :

  • سرعت بسیار بالای اپلیکیشن
  •  هماهنگی کامل با سیستم عامل
  •  امکان استفاده کامل از سخت افزار تلفن در اپلیکیشن
  •  امکان استفاده کامل از دسترسی های اندروید
  •  عدم محدودیت در ساخت اپلیکیشن
  •  قابلیت بارگذاری در همه مارکت ها
  •  قابلیت اجرا در همه نسخه های اندروید
  •  حجم کمتر نرم اپلیکیشن در دانلود
  •  و...
برخی از دسته بندی اپلیکیشن ها

مروری بر موضوعات اپلیکیشن ها

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

اپلیکیشن سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن مشاوره املاک

مشاوره املاک

طراحی اپلیکیشن مشایه دیوار و شیپور

اپلیکیشن مشابه دیوار

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی​

اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن بیمه

طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن بازیافت زباله

بازیافت زباله

طراحی اپلیکیشن پزشکی

اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن باربری

اپلیکیشن باربری

طراحی اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن رزرو آنلاین

رزرو آنلاین

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی​

اپلیکیشن نوبت دهی

طراحی اپلیکیشن پخش فیلم

پخش فیلم

طراحی اپلیکیشن پخش موسیقی

پخش موسیقی

طراحی اپلیکیشن چت روم

اپلیکیشن چت روم

طراحی اپلیکیشن پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

طراحی اپلیکیشن بازاریابی

اپلیکیشن بازاریابی

طراحی اپلیکیشن آزمون آنلاین

آزمون آنلاین

طراحی اپلیکیشن آموزش مجازی

آموزش مجازی

طراحی اپلیکیشن شرکتی

اپلیکیشن شرکتی

طراحی اپلیکیشن رستوران و کافه

رستوران و کافه

طراحی اپلیکیشن گردشگری

اپلیکیشن گردشگری

طراحی اپلیکیشن کتاب

اپلیکیشن کتاب

طراحی اپلیکیشن پیام رسان

اپلیکیشن پیام رسان

طراحی اپلیکیشن حقوقی

اپلیکیشن حقوقی

طراحی اپلیکیشن رزرو غذا

اپلیکیشن رزرو غذا

و .... هر اپلیکیشنی که شما درخواست دهید

ما هر اپلیکیشنی که شما قصد توسعه و ساخت آن را داشته باشید قادر به طراحی هستیم

برخی از نمونه کارهای مای لیان در زمینه

اپلیکیشن های طراحی شده

اپلیکیشن هویج مارکت​

فروشگاه اینترنتی

اپلیکیشن هویج مارکت​

فروشگاه اینترنتی

امکانات :

فروش آنلاین محصولات

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

طراحی اپلیکیشن در بوشهر

بهترین مسیر برای رسیدن به مشتریان بیشتر با اپلیکیشن قدرتمند

به معنی کارافزار، نرم افزار کاربردی،برنامه کامپیوتری که برای کاربری در گوشی های هوشمند تلفن همراه کاربرد دارد اپلیکیشن” یا به اختصار App بیشتر از لغت “نرم افزار” جا افتاده است و این لغت دقیقاً همان معنی “نرم افزار کاربردی” می دهد. اگر بخواهیم واژه اپلیکیشن را به طور کلی برای شما معنا کنیم باید بگوییم تمام نرم افزارهایی که به طور روزانه از آنها استفاده میکنیم به جزء نرم‌افزارهای سیستم مانند سیستم عامل و یا زبان‌های برنامه نویسی، را شامل می شود.
گوشی های همراه، تبلت و آیپدها نیز همانند سیستم های کامپیوتری نرم افزارها و برنامه های متعدد و مختلفی دارند که به آنها اپلیکیشن گفته میشود که همان معنا را میدهد و به اختصار به آن App گفته می شود.

اپلیکیشن ها برای سیستمهای های اندروید و IOS ساخته شده اند که با وجود پیشرفهای روزانه و آپدیت کردن آنها، امکانات آنها افزایش یافته و شما را بهتر یاری خواهند داد. با این وجود توسعه دهندگان اپلیکیشنها این هدفه را دنبال می کنند که یک اپلیکیشن را طوری طراحی کنند که برای انواع سیستم عامل ها و دستگاههای مختلف دیجیتال کاربردی باشد.. مانند اپلیکیشن کروم که بعنوان مرورگر اینترنت برای دستگاههای pc و تبلت و موبایل قابل استفاده و قابل اجراست.

اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن یک نرم افزار برای استفاده در یک پلتفرم خاص است. اپلیکیشن اندروید به مفهوم نرم افزاری است که در سیستم عامل اندروید قابلیت اجرا دارد. اپلیکیشن ها میتوانند برای استفاده های دیگری نیز طراحی شوند. به عنوان مثال اپلیکیشن ای او اس برای استفاده در گوشی ها و تبلیت های اپل طراحی میشود. اندروید و گوشی های اندرویدی بیشترین کاربران را در دنیا دارند. تعداد کاربران گوشی های اندرویدی به نسبت انواع دیگر گوشیها تعداد بسیار بالاتری دارد. همچنین شرکتهای بسیاری هستند که گوشیهای خود را تحت این پلتفرم بست و گسترش میدهند. این موضوع تعداد بالای کاربران را کاملا توجیه میکند.

اپلیکیشن های ( NATIVE )

زمانی که یک اپلیکیشن طراحی و توسعه پیدا می‌کند، لازم است اصول و استانداردهای خاصی را به کار برد. از طریق روش های مختلفی برای برنامه نویسی اپلیکیشن ها می توان اقدام کرد که هر یک برای اهداف مشخصی ساخته شده اند. و روش Native یکی از همین روش هاست. در مورد طراحی اپلیکیشن Native باید گفت که به برخی از نرم افزارهایی که با زبان مرتبط با سیستم عامل تولید می‌شوند، نرم افزار بومی یا اپلیکیشن Native می گویند. جهت ساخت این نرم افزار برای اندروید از زبان جاوا استفاده می شود. طراحی اپلیکیشن Native یا بومی در مقایسه با دیگر روش ها طولانی تر خواهد بود.‌ چون برای ویندوز فون، اندروید یا آی او اس برای هر یک لازم است که به صورت جداگانه کدنویسی آن صورت گیرد. علت این موضوع استفاده از SDKو API در هر پلتفرم می باشد. از این رو لازم است برای هر سیستم عامل با توجه به API آن دوباره کد نویسی صورت گیرد که این موضوع از جمله معایب طراحی اپلیکیشن Native می باشد.

طراحی اپلیکیشن های کاملا اختصاصی

گروه مای لیان  با بیش از 12 سال تجربه در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل به صورت اختصاصی در تمامی موضوعات تمامی ایده های شمارا در قالب یک نرم افزار موبایل ، به بهترین شکل ممکن انجام میدهید.

برخی از انواع اپلیکیشن های طراحی شده

اپلیکیشن های فروشگاهی

اپلیکیشن فروشگاهی نرم افزاری است که در تلفن های همراه نصب می شود تا کابران در هر ساعت از شبانه روز به راحتی به محصولات و خدمات مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. مانند اپلیکیشن دی جی کالا.

اپلیکیشن خدماتی

این اپلیکیشن ها شرکت های ارائه دهنده خدمات جهت رونق کار خود استفاده میکنند.

اپلیکیشن های تبلیغاتی و آگهی

یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های موبایل، اپلیکیشن های درج‌آگهی می‌باشد. این نوع نرم افزار یک برنامه تبلیغاتی است که یک کاربرد میانجی بین خریدار و فروشنده است.

اپلیکیشن شرکتی

این نوع اپلیکیشن ها جهت ارائه خدمات و محصولات خود استفاده می‌شود و این به شما کمک میکند تا یک برند معتبر کسب کنید.

اپلیکیشن های خبری

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که جهت خواندن اخبار روزانه و جدید از روزنامه استفاده کند و بیشتر مردم به دلیل راهت‌تر بودن کار از اپلیکیشن‌ها استفاده میکنن.

اپلیکیشن های درخواست تاکسی

اپلیکیشن‌ها تاکسی اینترنتی نه تنها به مشتریان امکان می دهد تا با موفقیت سفارش تاکسی خود را به راحتی ارسال کنند بلکه به آنها امکان می دهد بازخورد مسافران را نیز دریافت نمایند.

فرم مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن

با پر کردن این فرم، کارشناسان بخش طراحی اپلیکیشن موبایل با شما تماس خواهند گرفت

سوالات متداول درباره طراحی اپلیکیشن موبایل

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل بستگی به آپشن هایی که در آن استفاده می شود، متفاوت است. شما می توانید از طریق شماره تماس 09178568875 یا فرم مشاوره بخش بالا برای استعلام قیمت تماس بگیرید

بستگی به نوع پروژه زمان ساخت اپلیکیشن متفاوت است.

بله، مجموعه مای لیان با کمال میل در خدمت شما می باشد. برای هماهنگی جهت مراجعه حضوری می توانید با شماره 09178568875 تماس بگیرید

بله ، پس از اتمام مراحل طراحی اپلیکیشن، بک ویدیو آموزش کار با پنل مدیریت در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.