طراحی فروشگاه اینترنتی در بوشهر به صورت حر فه ای | گروه طراحی فروشگاه اینترنتی در بوشهر | طراحی سایت فروشگاهی در بوشهر


طراحی سایت فروشگاهی در بوشهر به صورت تخصصی و حرفه ای با استفاده از زبان php اصلی ترین و متمایز ترین خدمت گروه مای لیان میباشد. گروه مای لیان با بیش از یک دهه تجربه، طراحی سایت در بوشهر را به صورت تخصصی و حرفه ای در هر سبک دامنه و در انواع قالب های سایت برای تمامی مشاغل و سازمان ها به صورت اختصاصی انجام می دهد. تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما کاملا سفارشی هستند و از پایه طراحی می شوند. امروزه طراحی سایت در بوشهر برای کلیه سازمان ها و شرکت ها جزء ارکان اصلی و حیاتی محسوب می شود که در همین راستا گروه مای لیان پکیج و خدمات ویژه برای شرکت های مقیم در بوشهر را ارائه می نماید که هدف اصلی از ارائه این خدمات گستردگی دسترسی مشاغل و سازمان ها به امکانات و خدمات ویژه شرکت ها می باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

گروه مای لیان با هدف کمک به رشد و توسعه بنگاه های اقتصادی در حوزه تجارت الکترونیک و آی تی به طراحی فروشگاه اینترنتی در بوشهر با خدمات ویژه و امکانات منحصر به فرد از جمله طراحی گرافیکی جذاب ، امنیت بالا ، طراحی منطبق بر اصول سئو ، قابلیت اتصال به انواع سامانه ها در کمترین زمان ممکن را دارد.

خلاقیت در هسته اصلی طراحی فروشگاه اینترنتی در بوشهر موجب شده است تا با توجه به کشف نیاز صاحبان کسب و کار و درک موانع قرار گرفته در سر راه کسب و کارها برای رسیدن هر چه بیش تر موفقیت به بهترین شرکت طراحی سایت بوشهر  و طراحی فروشگاه اینترنتی در بوشهر تبدیل شویم.

یک پروژه برای توسعه و طراحی فروشگاه اینرنتی نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوان آن را موفقیت آمیز دانست، برای رسیدن به این موفقیت باید مواردی مانند تعامل با کاربر، فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها، موارد اولویت بندی پتانسیل های سازمان، تخصیص مسئولیت ها میتواند تضمین کننده این پیروزی باشد. که دو طرف تمام تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت این رویه شناسایی هدف وب سایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی ها، ارزش ها و چشم انداز، مخاطبان هدف و ... است. این اطلاعات مستقیما بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت، ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی

با پیشرفت فناوری و افزایش کاربران در حال استفاده از گوشی های موبایل، طراحی اپلیکیشن اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. طراحی اپلیکیشن در بوشهر نیز توسط گروه مای لیان به صورت اختصاصی انجام میشود و امری ضروری و مهم محسوب می‌شود.

طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل باعث جذب مخاطبان بیش تر و ایجاد اعتماد در بین کاربران نیز میشود از آنجایی که بوشهر یکی از تجاری ترین شهرهای ایران است به همین جهت گروه مای لیان بر آن شده است که خدمات طراحی اپلیکیشن در بوشهر را به گونه ای ارائه نماید که مطابق با خواسته و پاسخگو نیاز کسب و کارها در این شهر بزرگ باشد،که بتواند موجبات توسعه کسب و کار ها را به همراه داشته باشد.

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در طراحی اپلیکیشن پیدا کردن بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در بوشهر است. از جمله مهمترین مواردی که در انتخاب شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی در بوشهر تاثیرگذار نقش به سزایی دارد میتوان به قابلیت توسعه پذیری، استفاده از فناوری های تاثیر گذار در طراحی اپلیکیشن به روز بودن و پشتیبانی آن نیز اشاره کرد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

رویکرد ما هدفی اختصاص یافته برای رساندن شما به پیروزی در دنیای وب میباشد زیرا مانند هر کسب و کاری که هدف آن کسب در آمد بیشتر و به دست آوردن مشتریان بیشتر است. هدف اصلی ما نیز از ساخت سایت برای مشتریان خود افزایش حاشیه سود برای کسب و کار آن ها میباشد.

از این رو با ارائه راه کارهای تجارت الکترونیک که متناسب با نیاز شما است تنها با طراحی یک سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B میتوانید با اضافه کردن محصولات خود و به روزرسانی مطالب و قیمت های خود تنها با وصل شدن به درگاه بانکی بیشترین درصد فروش را در کسب و کار خود تجربه کنید.

اصلی ترین و مهم ترین مزیت رقابتی شرکت رایا پارس در بحث طراحی سایت در مشهد و سایر شهر ها ارائه راه حل های محرمانه مدیریت محتوا با سیستم CMS  اختصاصی خود میباشد.

ما اعتقاد داریم که مشتریان ما همیشه باید با ساده ترین روش قادر به بروزرسانی و تغییر محتوای وب سایت خود را داشته باشند، از این رو با ارائه پنل مدیریتی راحت و آسان این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده ایم تا مدیریت سایت خود را مانند جاگذاری عکس، ویدئو و اخبار به سادگی انجام دهند و سایت خود را به روز رسانی نماید.

چرا طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی در بوشهر را به مای لیان بسپاریم؟

گروه مای لیان یک گروه طراحی سایت در بوشهر است که با سابقه بیش از 12 سال توانسته است به موفقیت‌های بی‌شماری در زمینه به بهره‌برداری رساندن پروژه‌های استارتاپی و طراحی سایت و دراحی فروشگاه اینترنتی دست یابد و بیش از 100 مجموعه تابه امروز از خدمات طراحی سایت گروه مای لیان بارضایت کامل استفاده کرده‌‌اند.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر گروه مای لیان چیست؟

گروه طراحی سایت مای لیان در بوشهر، به صورت اختصاصی و از پایه برای مشتریان خود برنامه‌نویسی می‌کند به همین دلیل یکی از قوی‌ترین و جزء اولین گروه های مجری پروژه‌های استرتاپی در بوشهر می‌باشد که نمونه کار‌های بیشمار و متعددی را پیاده‌سازی نموده است. از جمله نمونه کارهایی که می‌توان به آن اشاره کرد، مجموعه‌هایی همچون گروه نمایندگی سیاسی، کشت و صنعت خرم، هتل پارک حیات، گروه نمایندگی کهربایی، بازار بزرگ کشاورزی ایران، شرکت تبلیغاتی راف بیلبورد، تاپ مارت و 300 نمونه کار موفق دیگر طراحی نموده است.

خدمات متمایز طراحی سایت در بوشهر مای لیان چیست؟

متمایزترین خدمت گروه مای لیان برای طراحی سایت در بوشهر به مشتریان خود مشاوره تخصصی کسب و کار قبل از سفارش طراحی سایت شما است، شما قبل از سفارش سایت خود می‌توانید از مشاوره تخصصی و حرفه‌ای مدیران ما که سابقه چندین ساله در راه‌اندازی پروژه‌های استارتاپی موفق دارند به صورت رایگان بهره‌مند شوید و ایده خود را با ما در میان بگذارید و با این مشاوره تخصصی با نقاط ضعف و قدرت ایده خود آشنا شوید و در جهت رفع این نواقص گام بردارید.

سابقه‌ گروه مای لیان به عنوان گروه طراحی سایت در بوشهر چیست؟

گروه مای لیان فعالیت خود را از سال 1388 به صورت رسمی در بوشهر آغاز کرده است و در طی این سال‌ها پروژه‌های موفق b2b ،c2c ، فروشگاهی، شرکتی و استارتاپی داشته است که در قسمت نمونه کارهای ما قابل مشاهده می‌باشد.

آیا طراحی سایت در بوشهر تخفیف دارد؟

گروه مای لیان برای مشتریان ساکن شهر خود که سفارش طراحی سایت خود را به شرکت ما می‌سپارند 15 % تخفیف ویژه در نظر گرفته است که این تخفیف در جهت حمایت از پروژه‌ها و کسب و کارهای در حال اجرا در شهر بوشهر می‌باشد.

وجه تمایز طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر گروه مای لیان نسبت به رقبا در چیست؟

اصلی‌ترین وجه تمایز گروه مای لیان نسبت به رقبا خود طراحی اختصاصی با استفاده از زبان برنامه نویسی php در کمترین زمان و با کمترین مبلغ به همراه پشتیبانی نامحدود زمانی می‌باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر چه مدتی زمان می‌برد؟

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر توسط گروه مای لیان با توجه به نوع پروژه و میزان امکانات و خدمات درخواستی مشتری تعیین می‌شود اما ما با توجه به درک اهمیت زمان برای مشتریان خود این زمان‌بندی را در حداقل بازه زمانی ممکن به مشتری خود اعلام و در زمان مقرر پروژه را به اتمام می‌رسانیم.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر چقدر است؟

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر با احتساب 15% تخفیف ویژه برای مشتریان ساکن بوشهر سنجیده می‌شود اما معیار تعیین سنجش هزینه نوع پروژه در خواستی مشتری می‌باشد.
گروه مای لیان در جهت کاهش هزینه‌های مشتریان خود که تمایل به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود با کمترین مبلغ را دارند اما تمایلی به استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا و غیره را ندارند نمونه سایت‌هایی در قالب آماده به عنوان پکیج طراحی سایت تدوین نموده است که شما می‌توانید با انتخاب این پکیج‌ها در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر گروه مای لیان با چه زبان برنامه نویسی انجام می‌شود؟

گروه مای لیان به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در مشهد از زبان برنامه نویسی php برای طراحی سایت مشتریان خود استفاده می‌کند.

پشتیبانی طراحی سایت در بوشهر مای لیان به چه صورت است؟

پشتیبانی پروژه‌های طراحی سایت گروه مای لیان به صورت سالیانه صورت می‌گیرد که در سال اول این پشتیبانی به صورت رایگان است و از سال‌های بعد با حداقل مبلغ ممکن که 5 الی 15 درصد مبلغ قرارداد است، به صورت سالیانه صورت می‌گیرد.

تاثیر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی چیست؟

اولین و مهم‌ترین قدم برای ورود به کسب و کارهای اینترنتی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می‌باشد که گروه مای لیان، برداشتن این قدم را برای شما بسیار راحت کرده است و در همین راستا خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را به صورت ویژه همراه با مشاوره تخصصی به کاربران خود ارائه می‌دهد.

خدمات دیگر گروه مای لیان علاوه بر طراحی سایت در بوشهر چیست؟

گروه مای لیان یک مجموعه آی‌تی محور است که خدمات دیگری علاوه بر طراحی سایت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. خدماتی مانند :سئو سایت، طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ و ...
که هدف ما از ارائه این خدمات برطرف کردن نیازهای سازمانی مجموعه‌ها و توسعه کسب و کارها نیز می‌باشد.

مرحله بعد از طراحی سایت در بوشهر چیست؟

بعد از مرحله طراحی سایت باید به سراغ تولید محتوا تخصصی و سئو سایت برویم و در نهایت بحث بازاریابی و برندینگ می‌باشد، زیرا طراحی سایت بدون سئو و بازاریابی به تنهایی نمی‌تواند شما را به هدف اصلی خود که کسب سودآوری در دنیای دیجیتال است، برساند.

 
چگونگی ثبت سفارش طراحی سایت در بوشهر به گروه مای لیان

برای سفارش طراحی سایت خود به گروه مای لیان تنها کافیست یا با شماره‌های موجود در سایت ما تماس بگیرید و یا فرم ثبت سفارش ما را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.