طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای در بوشهر

چرا طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی در بوشهر را به مای لیان بسپاریم؟

گروه مای لیان یک گروه طراحی سایت در بوشهر است که با سابقه بیش از 12 سال توانسته است به موفقیت‌های بی‌شماری در زمینه به بهره‌برداری رساندن پروژه‌های استارتاپی و طراحی سایت وطراحی فروشگاه اینترنتی دست یابد و بیش از 100 مجموعه تابه امروز از خدمات طراحی سایت گروه مای لیان بارضایت کامل استفاده کرده‌‌اند.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر گروه مای لیان چیست؟

تیم طراحی سایت مای لیان، به صورت اختصاصی و از پایه برای مشتریان خود برنامه‌نویسی می‌کند به همین دلیل یکی از قوی‌ترین و جزء اولین گروه های مجری پروژه‌های استارتاپی در بوشهر می‌باشد که نمونه کار‌های بیشمار و متعددی را پیاده‌سازی نموده است.

خدمات متمایز طراحی سایت در بوشهر مای لیان چیست؟

متمایزترین خدمت گروه مای لیان برای طراحی فروشگاه اینترنتی به مشتریان خود مشاوره تخصصی کسب و کار قبل از سفارش طراحی سایت شما است، شما قبل از سفارش سایت خود می‌توانید از مشاوره تخصصی و حرفه‌ای مدیران ما که سابقه چندین ساله در راه‌اندازی پروژه‌های استارتاپی موفق دارند به صورت رایگان بهره‌مند شوید و ایده خود را با ما در میان بگذارید و با این مشاوره تخصصی با نقاط ضعف و قدرت ایده خود آشنا شوید و در جهت رفع این نواقص گام بردارید.

سابقه‌ گروه مای لیان به عنوان گروه طراحی سایت در بوشهر چیست؟

گروه مای لیان فعالیت خود را از سال 1388 به صورت رسمی در بوشهر آغاز کرده است و در طی این سال‌ها پروژه‌های موفق b2b ،c2c ، فروشگاهی، شرکتی و استارتاپی داشته است که در قسمت نمونه کارهای ما قابل مشاهده می‌باشد.

وجه تمایز طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر گروه مای لیان نسبت به رقبا در چیست؟

اصلی‌ترین وجه تمایز گروه مای لیان نسبت به رقبا خود طراحی اختصاصی با استفاده از زبان برنامه نویسی php در کمترین زمان و با کمترین مبلغ به همراه پشتیبانی نامحدود زمانی می‌باشد.

طراحی فروشگاه آنلاین چه مدتی زمان می‌برد؟

با توجه به نوع پروژه و میزان امکانات و خدمات درخواستی مشتری، زمان طراحی متفاوت است که بصورت حدودی بین 20 تا 30 روز زمان می برد.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر چقدر است؟

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر با احتساب 15% تخفیف ویژه برای مشتریان ساکن بوشهر سنجیده می‌شود اما معیار تعیین سنجش هزینه نوع پروژه در خواستی مشتری می‌باشد.
گروه مای لیان در جهت کاهش هزینه‌های مشتریان خود که تمایل به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود با کمترین مبلغ را دارند اما تمایلی به استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا و غیره را ندارند نمونه سایت‌هایی در قالب آماده به عنوان پکیج طراحی سایت تدوین نموده است که شما می‌توانید با انتخاب این پکیج‌ها در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر گروه مای لیان با چه زبان برنامه نویسی انجام می‌شود؟

گروه مای لیان به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در مشهد از زبان برنامه نویسی php برای طراحی سایت مشتریان خود استفاده می‌کند.

پشتیبانی پس از طراحی فروشگاه آنلاین به چه صورت است؟

پشتیبانی پروژه‌های طراحی سایت گروه مای لیان به صورت سالیانه انجام می شود که در سال اول این پشتیبانی به صورت رایگان است و از سال‌های بعد با حداقل مبلغ ممکن که 5 الی 15 درصد مبلغ قرارداد است، به صورت سالیانه صورت می‌گیرد.

تاثیر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بوشهر برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی چیست؟

اولین و مهم‌ترین قدم برای ورود به کسب و کارهای اینترنتی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می‌باشد که گروه مای لیان، برداشتن این قدم را برای شما بسیار راحت کرده است و در همین راستا خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را به صورت ویژه همراه با مشاوره تخصصی به کاربران خود ارائه می‌دهد.

خدمات دیگر گروه مای لیان علاوه بر طراحی سایت در بوشهر چیست؟

گروه مای لیان یک مجموعه آی‌تی محور است که خدمات دیگری علاوه بر طراحی سایت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. خدماتی مانند :سئو سایت، طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ و ...
که هدف ما از ارائه این خدمات برطرف کردن نیازهای سازمانی مجموعه‌ها و توسعه کسب و کارها نیز می‌باشد.

مرحله بعد از طراحی چیست؟

بعد از مرحله طراحی، باید به سراغ تولید محتوا تخصصی و سئو سایت برویم و در نهایت بحث بازاریابی و برندینگ می‌باشد، زیرا طراحی سایت بدون سئو و بازاریابی به تنهایی نمی‌تواند شما را به هدف اصلی خود که کسب سودآوری در دنیای دیجیتال است، برساند.

 
چگونگی ثبت سفارش طراحی سایت در بوشهر به گروه مای لیان

برای سفارش طراحی سایت خود به گروه مای لیان تنها کافیست یا با شماره‌های موجود در سایت ما تماس بگیرید و یا فرم ثبت سفارش ما را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.