سئو ( SEO )

سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید

سئو چیست

سئو ( SEO ) مخفف کلمه Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. اهداف سئو افزایش بهبود عملکرد سایت ها به منظور افزایش بازدید کننده است. در سئو سایت فاکتور های بسیار زیادی وجود دارد. مانند میزان کلمات به کار رفته در محتوا و لینک های ورودی به سایت شما.

سئو تضمین شده

خدمات سئو گروه مای لیان با استفاده از توانایی کارشناسان خبره و با تجربه سئو (SEO) و با بیش از 10 سال تجربه در طراحی سایت و انواع وب سایت ها در زمینه های مختلف، آماده است تا از تجربیات و دانش خود در بیش از 100 وب سایت موفق، برای رساندن سایت شما به صفحه اول گوگل و افزایش تضمینی سئو سایت شما استفاده کند.

خدمات سئو

مهم است که کسب و کار شما چقدر از لحاظ کیفیت خدمات و یا محصولات نسبت به رقبایتان برتری دارد، اما مهم تر اینست که در کارزار دیده شدن توسط مخاطبانتان، چقدر توانسته اید از رقبایتان سبقت بگیرید.

مای لیان با گروهی کارآمد و با تکیه بر دانش فنی و سابقه ای پربار در ارائه خدمات سئو سایت های شرکتی و فروشگاهی، خدمات مشاوره سئو و تعیین استراتژی مناسب برای وب سایت شما را ارائه می دهد.

جستجوی کلید واژه

با تکیه بر توانمندی تیم کارشناسی ما، کلید واژه هایی را که مخاطبانتان جستجو می کنند و برای کسب و کار شما دارای ارزش هستند را هدف قرار می دهیم،صدرنشینی در نتایج جستجوی گوگل، نتیجه اعتماد شما به تجربه ماست.

مشاوره سئو ( SEO )

ما به شما در تعیین استراتژی لازم برای رسیدن به قله موفقیت، کمک می کنیم. با بررسی ساختار و تحلیل گذشته سایت شما و وضعیت رقبای شما در کسب و کارتان، با طراحی یک برنامه مدون، قطعاً برتر خواهید شد چون ما سئوکار برتر هستیم.

بازاریابی محتوا

محتوای ارزشمند با دایره ای از مفاهیم کلیدی مدنظر شما که بتواند پاسخگوی سؤالات مخاطبانتان باشد و آن ها را ترغیب به خواندن مطالب بیشتر و ماندن در سایت شما نماید، به افزایش رتبه شما منتج می شود. داستان به همین سادگی است.

آنالیز سایت

آنالیز سایت همیشه مساله ای چالش برانگیز برای بسیاری از مالکان وب سایت ها بوده است. بیشتر آن ها به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند آنالیز سایت خود را دقیقا انجام دهند. دانستن روند حرکت سایت به شما در چیدمان استراتژی بازاریابی اینترنتی کمک بسیاری می کند. از این رو باید کاملا دقیق و حساب شده در سئو پیش بروید. آنالیز سایت یکی از مهمترین مواردی است که باید آن را همیشه دنبال کرده و انجام دهید.