طراحی سایت تخصص ماست !مجموعه مای لیان ، خدمات متنوعی را در زمینه طراحی انواع سایت، برنامه نویسی تحت وب ، طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی پورتال سازمانی ، طراحی لوگو ، موشن گرافی ، طراحی ست اداری ، تبلیغات در بستر اینترنت و بهینه سازی وبسایت به مشتریان خود عرضه می کند . تجربه ما در خدمت رسانی به طیف وسیعی از مشتریان می تواند یاور شما در مسیر تجارت الکترونیک باشد.

{ طراحی سایت }


سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص،مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم موارد زیر شیرازه ی یک طراحی بدون نقص در مای لیان را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

1: طراحی و برنامه نویسی وبسایت با  تکنولوژی های روز  و آخرین استاندارد های روز دنیا
2: بهره مندی از کنترل پنل جدید حرفه ای  قابل فهم این امکان را می دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.
3: عملیات بهینه سازی برای موتورهای جستجو به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدو شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.
4: استفاده از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.


از کجا شروع کنیم؟

1-نمونه کارهای ما را ببینید.
2-در بخش تعرفه طراحی اختصاصی هزینه سفارش را آنلاین ببینید.
3-اگر طراحی اختصاصی متناسب با بودجه شما نیست قالب عمومی انتخاب کنید.
4-بخش سؤالات متداول را مطالعه کنید.
5-نمونه قرارداد ما را مطالعه کنید.
6-جهت پاسخ به هرگونه سؤال لطفا با ما تماس بگیرید
 

{ برخی از پروژه های انجام شده }

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kr4txvjg’ admin_preview_bg=”]

هدر طراحی وبسایت

امروزه داشتن یک سایت خوب و کارآمد به یکی از الزامات موفقیت کسب و کارها تبدیل شده است. طراحی سایت اصولی و مطابق با استانداردهای سئو به شما کمک می کند تا در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید و بتوانید برای مشتریان خود ارزش آفرین باشید.

طراحی سایت بوشهر

ویژگی سایت های طراحی شده توسط گروه مای لیان

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو که برای نمایش در تمامی دستگاه ها بهینه شده باشد، از ویژگی‌های اصلی پروژه‌های طراحی سایت مای لیان میباشد.

طی سال‌های اخیر سایت‌های ریسپانسیو از نظر گوگل و کاربران بسیار اهمیت دارند و سایت‌هایی که ریسپانسیو نباشند شانسی برای موفقیت ندارند.

طراحی وبسایت بوشهر

آموزش و پشتیبانی سایت

تیم طراحی سایت بوشهر مای لیان، بعد از پایان و آماده شدن سایت، آموزش کامل استفاده از سایت را در اختیار شما قرار میدهد.

وب سایت بهینه سازی شده

در تمامی مراحل طراحی وب سایت قواعد و اصول سئو تکنیکال رعایت میشود و شما میتوانید با محتوای خوب، نتایج بالایی در صفحه جستجوی گوگل کسب کنید.

پنل مدیریت سایت

برنامه نویسی اختصاصی پنل مدیریت سایت جهت اضافه کردن و حذف نمودن مطالب و محتوای صفحات سایت

سرعت بالا

استفاده از قواعد استاندارد برنامه نویسی باعث میشود سایت‌های طراحی شده توسط تیم مای لیان سرعت بالایی داشته باشند.

امنیت قوی سایت

استفاده از اصول امنیت وب سایت در سایت شما

امکان رشد سایت

امکان ارتقاء و رشد وب سایت بعد از طراحی
[/av_textblock]

[av_button label=’برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت کلیک کنید’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ link=’page,728′ link_target=” size=’medium’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=” color=’orange’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’theme-color’ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ id=” custom_class=” av_uid=’av-kr4v7esg’ admin_preview_bg=”]