طراحی سایت تخصص ماست !
مجموعه مای لیان ، خدمات متنوعی را در زمینه طراحی انواع سایت، برنامه نویسی تحت وب ، طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی پورتال سازمانی ، طراحی لوگو ، موشن گرافی ، طراحی ست اداری ، تبلیغات در بستر اینترنت و بهینه سازی وبسایت به مشتریان خود عرضه می کند . تجربه ما در خدمت رسانی به طیف وسیعی از مشتریان می تواند یاور شما در مسیر تجارت الکترونیک باشد.
سفارش طراحی سایت
کسب‌وکارت رو آنلاین کن و ۲۴ ساعته بفروش
طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کارهای سنتی یک ضرورت است. این روزها با تعطیلی گاه‌و‌بیگاه مغازه‌ها به دلیل کرونا، سایت شما تنها ویترین و شعبه‌ی کار شماست که هیچ‌وقت تعطیل نخواهد شد.
سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت شرکتی
قطعا تمام شرکت های کوجک و بزرگ برای حضور آنلاین ، به یک سایت شرکتی نیاز دارند. یک سایت شرکتی خوب برای دیده شدن ویترینی برای نمایش شرکت به صورت آنلاین می باشد. پس می توان گفت طراحی وبسایت شرکتی برای تمام شرکت هایی که محصول و یا خدماتی برای معرفی دارند مناسب است
اینجا کلیک کنید
قبلی
بعد

طراحی سایت

اگر شما صاحب یک شرکت و یا کارخانه هستید ، برای ارائه محصولات و معرفی خدمات خود به تبلیغات جهت جذب مشتری نیاز دارید. گروه مای لیان به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به طراحی سایت کنید. برای مشاهده نمونه کار های مای لیان روی دکمه های زیر کلیک کنید.

مزایای سایت اینترنتی

جمع آوری اطلاعات مفید

یکی از جنبه های بازاریابی داشتن اطلاعات در مورد مشتریان است . داشتن یک سایت شرکتی با ابزار گوگل آنالیتیکس، اطلاعات مفیدی در مورد مشتریان در اختیارتان قرار می دهد.

جذب مشتریان بیش تر

شما می توانید طراحی وبسایت شرکتی خود را با توجه به شناختی که از مشتریان خود دارید طراحی کنیدتا از این طریق مشتریان را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

افزایش اعتبار و برند سازی

داشتن یک سایت شرکتی با رعایت اصول طراحی ، برند شما را به کاربران فضای مجازی معرفی می کند و اعتبار خاصی برای کسب و کار شما فراهم می کند .

بهبود بازاریابی و افزایش فروش

طراحی وبسایت شرکتی فرصتی مناسب برای تبلیغات کسب و کارتان محسوب می شود . در نتیجه مشتریان شما افزایش می یابد و تاثیر بسیار زیادی روی فروش شما می گذارد.

توسعه بازار هدف

با داشتن وب سایت شرکتی ، زمینه را برای فروش و عرضه محصولات فراهم می کنید و بازار هدف خود را توسعه می دهید. در نتیجه درآمد شما را افزایش می یابد.

مقرون به صرفه بودن سایت

طراحی وبسایت و حضور آنلاین در شبکه های اجتماعی بر خلاف رسانه های چاپی که هزینه زیادی برای به روز رسانی آن ها صرف می شود ، بسیار مقرون به صرفه است.

نمونه کارها

برخی از سایت های طراحی شده توسط گروه مای لیان
  • همه
  • آموزشگاه
  • اپلیکیشن
  • خبری
  • سازمانی
  • شخصی
  • شرکتی
  • فروشگاه اینترنتی
  • گردشگری